Поки що

Поки що "слідів" біткоїна в ЛНТУ не виявили

Волинь

У головному корпусі Луцького обласного національного технічного університету тривають обшуки, яки почалися зранку. Про деякі нові подробиці справи розповів ректор вишу Петро Савчук.

Зокрема, за його словами, правоохоронців цікавить робота відділу комп’ютерних технологій у зв’язку з можливими незаконними операція з криптовалютою.

- У нас потужний університет, потужні фахівці, але чи всі вони працюють у законному полі, це вже інше питання. Тому ми готові сприяти роботі кіберполіції. Єдине, що я попросив і слідчого, і начальника ГУНП у Волинській області, аби слідчими діями не було заблоковано роботу університету. Нам пообіцяли, що не будуть вилучати сервери та вінчестери, - зазначив Петро Петрович.

За словами ректора, наразі правоохоронці поки що нічого не знайшли. Також Петро Савчук не відкинув можливості, що на комп’ютерних потужностях університету хтось міг вдатися до операцій з криптовалютами.

- Кого конкретно підозрюють правоохоронці, мені не відомо. Але окрім наших працівників є і багато талановитих студентів, - сказав Петро Савчук.

Також він додав, що півроку тому в ЛНТУ провели превентивні заходи щодо зазначеної тематики.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!