Помер багаторічний керівник луцького заводу «Мотор»

Помер багаторічний керівник луцького заводу «Мотор»

Волинь

Вчора на 64 році життя помер Герой України, колишній керівник державного підприємства «Луцький ремонтний завод «Мотор» Микола Матрунчик. Цьому підприємству він віддав майже 40 років свого життя.

Народився Микола Матрунчик 13 січня 1955 року у місті Котовськ Одеської області. У 1977 році закінчив Ризьке вище військове інженерно-авіаційне училище Прибалтійського військового округу за спеціальністю «пілотовані літаючі апарати та двигуни до них». У 1977 році прийшов працювати на 208-й авіаційний ремонтний завод у Луцьку. Тут пройшов шлях від  старшого інженера технічного відділу до директора заводу.

Саме за вагомі трудові досягнення, визначний особистий внесок у розвиток вітчизняної промисловості, впровадження сучасних технологій у виробництво 24 серпня 2013 року отримав звання Героя України.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!