Понад 85 тисяч волинських родин отримують субсидії

Понад 85 тисяч волинських родин отримують субсидії

Волинь

Субсидії на оплату житлово-комунальних послуг у лютому отримували 85,3 тисяч домогосподарств області (25,4% їх загальної кількості).

Про це інформує Головне управління статистики у Волинській області.

З початку року субсидії призначено 16 тисячам домогосподарств (у міських поселеннях – 10,6 тисяч домогосподарств, у сільській місцевості – 5,4 тисячі домогосподарств) на суму 22 мільйона гривень.

Середній розмір призначеної субсидії на оплату житлово-комунальних послуг на одне домогосподарство у лютому становив 1404,7 гривень. Крім того, у січні–лютому 688 домогосподарствам призначені субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива на суму 2,5 мільйона гривень. Середній розмір призначеної субсидії на одне домогосподарство у лютому становив 3778,1 гривні.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!