Позивний загиблого бійця АТО «Міф» озвався до волинян поетичним рядком

Позивний загиблого бійця АТО «Міф» озвався до волинян поетичним рядком

Волинь

Волинська поетеса, композитор і співачка, а нині заробітчанка у далекій Іспанії Світлана Бояркевич видала у Львівському видавництві «Свічадо» збірку під назвою «Міф». Її презентацію підготували працівники Горохівської ЦРБ і РНД «Просвіта»,- пише Volyn.com.ua

 «Народжуєм дітей не для війни…» - цей рядок горохівчанка Світлана Бояркевич лейтмотив її книги «Міф», а кожен вірш – то сповідь людської долі: загиблих 33-річного бійця Сергія Пацули з Миколаївщини, 18-річного сироти Андрія Снітка із позивним «Хома» з Маневич, який служив добровольцем у батальйоні «Азов» і ліг на гранату, щоб урятувати товаришів, Максима Медведєва – сина подруги авторки, яка живе у Рівному, то плач тих, «хто не народиться ніколи, бо татко загинув на війні…». А ще  дівочі мрії Ірини Іванюш – філолога з Дрогобича, яка слугуючи Батьківщині у зоні АТО медсестрою, підірвалася на міні і залишилася без ніг. 41 вірш поетка об’єднала назвою «Міф» - позивним Василя Сліпака — соліста Паризької національної опери, який добровольцем пішов захищати Україну.

29 червня 2016 року, виконуючи бойове завдання як кулеметник у складі 1-шої штурмової роти ДУК «Правий сектор», Василь Сліпак загинув від снайперської кулі неподалік села Логвинове на Донеччині.

Автором сценарію і ведучою на презентації була бібліотекар Горохівської ЦРБ Світлана Погудіна.

До слова:наприкінці минулого року горохівчанка Світлана Бояркевич завітала з далекого іспанськогокраю на рідну Волинь. Тоді у Луцьку порадувала земляків концертом «Молюсь на чужині за Україну»

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!