Працівники ПАТ«Волиньгаз» звільняються через низькі зарплати

Працівники ПАТ«Волиньгаз» звільняються через низькі зарплати

Волинь

З початку 2018 року із ПАТ «Волиньгаз» звільнилися 116 працівників, а за останні півтора року - майже 400, що становить 25% колективу – люди ідуть з роботи через низькі зарплати.
Про це повідомили сьогодні,  27 вересня,  під час прес-конференції у ПАТ «Волиньгаз», -пише ВолиньPost.

Катастрофічна ситуація з працівниками виникла напередодні опалювального сезону. Причина у тому, що тариф на розподіл газу протягом тривалого часу залишається незмінним. Газовики побоюються, що подальший масовий відтік працівників призведе до труднощів з утриманням газопроводів у належному стані.
Голова правління ПАТ «Волиньгаз Мирослав Коротя розповів, що під час опалювального сезону зростає навантаження на мережі та відповідальність працівників.
«Сьогодні ми стикнулися із великою проблемою – відтоком надійних та професійних працівників з підприємства. Це пов’язано з тим, що НКЄКП вже майже 2 роки не переглядає розмір заробітної плати. Працівники підприємства навіть виїжджають на заробітки до сусідньої Польщі, де за кваліфіковану роботу платять в рази більше”.

Справа у тому, що рівень заробітної плати у працівників «Волиньгазу» на 39 % менший, ніж в середньому у промисловому комплексі по області. Як приклад навели конкретні суми – середня зарплата газовиків 6 630 грн, а з відрахуваннями – 5 340 грн. Водночас, середня заплата у працівників промисловості в регіоні – 8 641 грн.

«Ми говоримо не про зростання ціни газу для населення, а про підвищення нашого тарифу на транспортування», - наголосив Коротя. Якщо ж тариф не підіймуть у структурі вартості газу, то представники «Волиньгазу» категорично проти зростання ціни на газ для людей. Адже це призведе до чергової кризи неплатежів та збільшення обсягу субсидій

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!