Представників ОТГ навчали прискорювати економічний розвиток громад

Представників ОТГ навчали прискорювати економічний розвиток громад

Волинь

У стінах Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування завершився другий день тренінгу «Економічний розвиток в ОТГ. Залучення інвестицій».

Про це інформує Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування, який створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України. 

Про маркетинг та промоцію, а також стандарти обслуговування та професійного супроводу інвестора присутнім представникам громади розповіла начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва Маневицької РДА Надія Савчук. 

А про інвестиційний паспорт громади, його структуру представникам волинських об’єднаних територіальних громад виступи радник із питань регіонального розвитку Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування Петро Гоцалюк. 

Також перед представниками ОТГ виступив в.о. начальника управління розвитку, інвестицій, європейської інтеграції Волинської обласної державної адміністрації Андрій Ткачук, який розповів концепцію інвестиційного форуму, у якому можуть взяти участь ОТГ Волині та детальніше розповів присутнім про індустріальні парки.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!