Представництво Константинополя в Україні очолить випускник луцької школи №5

Представництво Константинополя в Україні очолить випускник луцької школи №5

Волинь

Відповідно до рішення священого синоду Вселенської патріархії, призначено керівника посольства (ставропігії) Константинопольської церкви в Україні. Ним стане 42-річний лучанин Михаїл (Аніщенко). Він стане настоятелем Андріївської церкви у Києві, яка передана в оренду Вселенському патріархату.

Про його призначення повідомили у ВВС Україна, з посиланням на власні джерела у Вселенському патріархаті.

Архімандрит Михаїл до останнього часу був настоятелем храму Аліпія Стовпника Константинопольського патріархату в Анталії. Тут він служив останні десять років.

Михаїл Аніщенко є вихідцем з Луцька. Він закінчив місцеву школу №5. Його рішення присвятити себе служінню Богу було несподіваним для однолітків. Михаїл Аніщенко служив у храмі Всіх Святих землі Волинської, яка належить до московського патріархату. Вже тоді він вирізнявся щирими проповідями та користувався особливою повагою прихожан храму. Отець Михаїл був дуже близьким до нині вже покійного митрополита Луцького і Волинського Ніфонта. З його благословення й вирушив на навчання до Греції, вже там вирішив приєднатися до Вселенського патріархату.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×