Про подвійний диплом для студентів домовилися  представники  Луцького  і Люблінського вишів

Про подвійний диплом для студентів домовилися представники Луцького і Люблінського вишів

Волинь

У  Луцькому  національному технічному університеті побували представники Люблінського католицького університету Яна Павла ІІ. Йшлося про початок реалізації проекту «Співпраця університетів для підтримки розвитку безпеки і кризового управління Люблінського і Луцького транскордонних регіоні» в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020. Повідомляє інформаційний відділ Луцького НТУ.
Працівники університету обговорили з професором Войцехом  Гіжіцькі співпрацю в рамках програми подвійного диплома для студентів Луцького НТУ.
Програма дасть змогу студенту паралельно навчатися у двох закладах вищої освіти, а після завершення  отримати диплом не лише українського, а й міжнародного зразка.
Наразі планується навчання за такими спеціальностями: інженерія матеріалів, екологія і охорона навколишнього середовища, дизайн в архітектурі, міжнародні економічні відносини, менеджмент, економіка, кібербезпека та туризм.
Програма навчання у польському університеті триватиме три семестри. Перший – вивчання польської мови та обраних предметів з програми; другий і третій – власне навчання та підготовка дипломної роботи.
Люблінський католицький університет, своєю чергою, пропонує здобувачам освіти звільнення від оплати за навчання (у формі стипендії ректора), можливість дофінансування до проживання в гуртожитку та харчування, безплатний підготовчий курс польської мови.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×