Прокурор Волинської області пішов у відставку?

Прокурор Волинської області пішов у відставку?

Волинь

Про відставку прокурора Волинської області Вадима Максимова практично синхронно повідомили активісти «Самооборони Майдану Волині» Сергій Рижков та Богдан Клімчук. Зокрема останній написав у «Фейсбук», що вже називається і прізвище його наступника. Мовляв ним може стати Сергій Масалов, прокурор Луцького району.

Відзначимо, що нещодавно Вадим Максимов став фігурантом журналістського розслідування програми «Слідство.Інфо». У ній розповідалося про чималі статки прокурора. Зокрема мова йшла про 7 мільйонів гривень, походження яких сам Максимов не зміг пояснити. Народний депутат від «Самопомочі» Єгор Соболєв звернувся до нового Генпрокурора Віктора Шокіна з проханням провести службове розслідування щодо дій Вадима Максимова. У своєму зверненні він згадує про все ті ж 7 мільйонів гривень і ставить під сумнів спосіб їх заробітку.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×