Реабілітаційну клініку обладнають в університеті Луцька

Реабілітаційну клініку обладнають в університеті Луцька

Волинь

На базі Інституту фізичної культури і здоров’я Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українкидіятиме реабілітаційна клініка, пише видання День.

Для цієї клініки університет отримав 550 тисяч гривень грантових коштів на закупівлю фізіотерапевтичного обладнання. Цими днями ректор професор Ігор Коцан і Надзвичайний та Повноважний Посол Чеської Республіки в Україні Радек Матула уклали угоду про фінансування проекту «Покращення реабілітаційно-методичного процесу шляхом модернізації фізіотерапевтичного обладнання у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки».

Керівником реабілітаційної клініки є професор,доктор біологічних наук Юрій Лях. Він говорить, що у Луцьку немає належної реабілітаційної бази, а потреба величезна. Нове обладнання має надійти протягом двох-трьох місяців, цим займаються доценти Олена Якобсон та Наталія Уляницька.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×