Ректор з Польщі удостоївсься почесного титулу волинського вишу

Ректор з Польщі удостоївсься почесного титулу волинського вишу

Волинь

Титулу «Почесний доктор Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки» удостоївся ректор з Варшави   Станіслав Дзєконський. Про це повідомляє прес-служба вишу.

Захід 23 листопада відбувся у СНУ. З біографією та списком заслуг титулянта ознайомила проректор з науково-педагогічної роботи, євроінтеграції та роботи зі студентами СНУ імені Лесі Українки Анна Данильчук.

Ректор Ігор Коцан вручив титул «Почесний доктор Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки» ксьондзові, доктору наук, професорові, ректору Університету Кардинала Стефана Вишинського у Варшаві Станіславу Дзєконському.

Рішення про присвоєння почесного титулу ухвалили на засіданні вченої ради вишу  26 квітня 2018 року.

Після офіційної церемонії вручення ректор Університету Кардинала Стефана Вишинського у Варшаві Станіслав Дзєконський виголосив промову «Гідність людської особистості до джерел виховання».

«Важливість цієї відзнаки є ще більшою, якщо взяти до уваги якість університету, його досягнення, прекрасну історію, що твориться впродовж багатьох років, сьогоднішню позицію та плани на майбутнє, орієнтовані на всебічний розвиток Університету у місцевому, національному та міжнародному вимірах, які я хочу з Вами реалізувати, додаючи досвід, накопичений в науковій, дидактичній та організаційній роботі в університеті Кардинала Стефана Вишинського у Варшаві», ‒ зазначив Станіслав Дзєконський.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×