Розмитнення «євроблях»: пропозиція представників волинської громадськості

Розмитнення «євроблях»: пропозиція представників волинської громадськості

Волинь

 Конкретні пропозиції громадського активіста Сергія Чурікова щодо врегулювання на законодавчому рівні перебування авто з іноземною реєстрацією на території України, розглянули та обговорили на засіданні Громадсько-консультативної ради платників податків при Головному управлінні ДФС в області, -повідомляє прес-служба ГУ ДФС в області.

Зокрема, член консультативно-дорадчого органу запропонував суттєво зменшити платежі під час  розмитнення авто на іноземній реєстрації, а окремі -скасувати  з тим, щоб зробити легкові авто більш доступними для українських родин.

Представники громадськості загалом підтримали пропозицію громадського активіста та вирішили за доцільне підготувати відповідне звернення до Верховної ради України та профільного міністерства, у якому запропонувати підготувати законопроекти, які б враховували думку громадськості, оскільки ті, що знаходяться в парламенті, нині  не містять достатніх стимулів для легалізації імпорту вживаних авто.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!