Сестра і брат з одного села виграли стипендії на навчання на 432 тисячі доларів

Сестра і брат з одного села виграли стипендії на навчання на 432 тисячі доларів

Волинь

15-річний Андрій Торчило та його 17-річна сестра Тетяна з села Стара Лішня Іваничівського району виграли чималі стипендії на навчання у США. Вони неодноразово здобувала призові місця на обласних та республіканських олімпіадах. А нещодавно Андрій і Таня взяли участь у програмі Ukraine Global Scholars, де дітей вчать вигравати стипендії на хорошу освіту у США. Зрештою, дівчина виграла стипендію на 146 тисяч доларів, а Андрій – 206 тисяч доларів на школу і ще 80 тисяч на майбутній університет. Загалом брат і сестра зі Старої Лішні виграли отримають фінансування на навчання у розмірі 432 тисячі доларів.

Про успіх своїх племінників у «Фейсбуку» розповів Андпій Герус.

«Це десь 180 років зарплати мами-вчительки і 120 років зарплати тата-шахтаря (якщо нічого не їсти). Ось така вона Американська мрія – із Старої Лішні - в Коннектикут», – додав він.

Наступні декілька років Таня і Андрій проведуть у штаті Коннектикут.

Цього року у програмі UGS стипендії виграли 13 дітей із 14. За 3 роки бюджет програми склав 40 тисяч доларів, а діти виграли стипендій на 6 мільйонів.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!