Ще один підрозділ місцевої пожежної охорони з’явився на Волині

Ще один підрозділ місцевої пожежної охорони з’явився на Волині

Волинь

У віддаленому  селі  Гута-Боровенська  Камінь-Каширського району  відтепер  функціонуватиме пожежна команда. Вона -12 у районі. Її відкриття стало можливим завдяки сприянню та фінансовій підтримці органів місцевої влади, підприємців, працівників лісового господарства, меценатів та сільської громади. Від Управління ДСНС області передано пожежний автомобіль, вивільнений з бойового розрахунку 2-ої Державної пожежно-рятувальної частини міста Луцька після отримання нового від ДСНС України, -інформує прес-служба ГУДСНС в області.

Для пожежного депо і потреб вогнеборців облаштували спеціальне приміщення. ійці служби «101», які заступили на бойове чергування, пройшли відповідну початкову підготовку.

Нині на території Волинської області функціонує 97 підрозділів МПО. До кінця 2018 року плануємо відкриття ще 10 таких команд, – зазначив заступник начальника Управління ДСНС області полковник служби цивільного захисту Костянтин Романчук. – Це украй необхідно, оскільки лише торік із 1150 пожеж, що трапилися у Волинській області, 848 — у сільській місцевості.

 

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!