Сім’я з Нововолинська поїде в Париж

Сім’я з Нововолинська поїде в Париж

Волинь

Головний приз – путівку в Париж у конкурсі вишиванок, що відбувся  на День Незалежності у Нововолинську, отримала родина Веретенських, -повідомляє БУГ.

Переможця у конкурсі «Я по світу іду в вишиванці» журі вирішило обрати за допомогою оплесків присутніх. Серед претендентів були ті, хто вже зайняв перші місця у різноманітних номінаціях («З бабусиної скрині», «Найкраща жіноча вишиванка», «Найкраща чоловіча вишиванка», «Ми маленькі українці», «Національна родина», «Гламурна вишиванка», «За активну участь»).

Родина Веретенських отримала першість в номінації «Національна родина» і саме  їх вишиванки зібрали  найбільше оплесків  присутніх. Вишивала вбрання мама для всіх членів родини сама торік на сімейне свято – 10-річчя подружнього життя.

Нагадаємо, путівку в Париж як Гран-прі в конкурсі мали можливість виграти за спонсорства однієї з туристичних фірм завдяки сприяння міського голови Віктора Сапожнікова.

Передбачали, що переможцем буде одна людина, то подорож розраховувалася також на одну особу. Але перемогу здобула ціла родина і їм пообіцяли переговорити зі спонсором щодо можливих умов поїздки в Париж  всієї сім’ї.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×