Сміттєву реформу в Луцьку відклали

Сміттєву реформу в Луцьку відклали

Волинь

Раніше виконком ухвалив рішення, згідно з яким із червня полігон тверих побутових відходів у Брищі не прийматиме несортоване сміття. Однкак, зваживши усі за і проти, міська влада переглянула своє рішення та перенесла нововведення на серпень. До прикладу, в Гіркій Полонці кажуть, що зараз мають лише шість контейнерів для пластику. Решту планують придбати, якщо у липні буде перевиконання бюджету. Про це йдеться в сюжеті 12 каналу.

У Луцьку ж ситуація - краща. Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків вже давно подбали про контейнери для пластику. У дворах будинків, де ще не навчились самостійно господарювати міська влада потроху облаштовує майданчики для роздільного збору сміття. На це з бюджету вже виділили мільйон гривень. Ще сто смітників отримає місто безплатно завдяки програмі співпраці із німецьким краєм Ліппе. Скільки треба загалом коштів - ще не підрахували. Проте обіцяють, що до кінця року в кожному дворі буде спеціальний майданчик. Їх загалом в місті - півтори тисячі. Також до кінця року планують широку інформаційну кампанію.

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!