СНУ і ЛНТУ у ТОП-сто вишів

СНУ і ЛНТУ у ТОП-сто вишів

Волинь

Два волинські ВИШІ потрапили у топ-200 університетів України за версією сайту Євроосвіта. Рейтинг формували на основі декількох критеріїв. Це і оцінка якості навчального процесу, і рівень визнання ВИШУ на міжнародному рівні, і оцінка різних позауніверситетських проектів, якими займаються студенти, -йдеться у сюжеті 12 каналу.

На сімдесят четвертому місці закріпився луцький політехнічний університет. А ось Східноєвропейський університет - на шість сходинок нижче. Він зайняв вісімдесяте місце у рейтингу.

До слова, за даними минулорічного рейтингу, політехнічний університет посів 73-місце. А ось СНУ був у списку на декілька позицій вище. Тоді він знаходився на 76-му, а не 80-му місці. Загальний рейтинг очолив Київський політехнічний інститут імені Сікорського. На другому місці - КНУ імені Тараса Шевченка. На третьому - Харківський університет імені Каразіна. А ось три останні місця поділили між собою Львівський інститут економіки і туризму, закарпатська академія мистецтв та київський університет туризму, економіки і права.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!