Соловейко з Волині розвернув усі суддівські крісла на шоу Голос.Діти

Соловейко з Волині розвернув усі суддівські крісла на шоу Голос.Діти

Волинь

Перший випуск нового п’ятого сезону вокального проекту “Голос. Діти” вийшов на екрани каналу “1+1” 26 травня о 21:00. Зіркових тренерів під час першого кастингу “сліпих прослуховувань” вразив своїм унікальним тембром голосу юний співак зі Старої Вижівки - Ярослав Карпук.

За умовами шоу Голос Діти 5 сезон, на учасників спершу чекають “сліпі прослуховування”. Тренери, які сидять в кріслах спиною до сцени, оцінюють лише голос вокаліста. Натиснувши кнопку, зірковий тренер розвертає своє крісло до учасника, запрошуючи його до своєї команди. У прямому ефірі популярного шоу волинянин Ярослав виконав пісню "Can't Help Falling In Love" Елвіса Преслі. 

Спочатку судді не повірили, що це співає дитина, а не іменита зірка. Але коли повернули всі 4 крісла, то були вражені. Усі вони запрошували його до себе в команду, але Ярослав обрав Дзідзья.

"Я поважаю творчість кожного із вас, але іду до Дзідзьо", - сказав він.

Хлопець має багато прихильників у своєму краї. Ним захоплюються сусіди, під його пісні танцюють дівчата, усі називають його місцевим соловейком.

 

 

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×