Спорткомплекс у Володимирі-Волинському обійшовся майже у два мільйони гривень

Спорткомплекс у Володимирі-Волинському обійшовся майже у два мільйони гривень

Волинь

Сьогодні, 3-го вересня,  на території навчально-виховного комплексу НВК “ЗОШ №3 – ліцей”  у Володимирі-Волинському відкрили  спортивний майданчик зі штучним покриттям. Про це повідомляє БУГ.

За інформацією прес-служби народного депутата, мільйон гривень із державного бюджету залучив Ігор Гузь для облаштування об’єкта. Решта – 850 тисяч – на втілення цього проекту спрямувала міськрада.  «Вже є два майданчики у Володимирі, це – третій. Мої пріоритети лишаються незмінними – розвиток спортивної інфраструктури. Молодь, діти – мають займатися спортом. Це – альтернатива шкідливим звичкам. Щиро усім бажаю не тягнути руки до пляшки, цигарок, наркотиків. Я сам не вживаю алкоголю і власним прикладом доводжу, що так можна», – зі словами привітання звернувся Ігор Гузь.

Також парламентар додав, що за його ініціативи у 2017 році з державного бюджету спрямували мільйон гривень для відновлення басейну в школі № 5 Володимира-Волинського.

Представник Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Сергій Радкевич передав школярам спортивний інвентар та вручив три путівки у Буковель.

Територія майданчика не оновлювалася ще від часу будівництва освітнього закладу. Окрім, власне спортивного поля для гри у футбол, баскетбол, на території комплексу облаштувати ще й зону для вуличних тренажерів та бігові доріжки.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!