Столичний «Скорпіон» забрав кубок Любарта

Столичний «Скорпіон» забрав кубок Любарта

Волинь

Другого грудня у Луцьку відбувся традиційний представницький турнір з таеквон-до на кубок Любарта. Його уже понад десять років проводить президент Волинської федерації таеквон-до ITF  Олександр Кінах (IV-й дан). Участь у змаганнях взяли кілька команд з Луцька, клуб «Скорпіон» з Києва, а також спортсмени з Рожища. Загалом – понад 70 учасників у різних вікових групах і категоріях. Змагання проходили з кількох видів програми – особисті та командні тулі (комплекс технічних вправ) йта спаринги.

Боротьба у загальнокомандному заліку розгорнулася між луцьким клубом «Торнадо», спортсменів якого готує молодий тренер Іван Олексюк, та столичними «скорпіонами». Зрештою, чисельніша команда киян виборола кубок Любарта, а «торнадівці» стали другими. Третє місце здобула ще одна луцька команда, яка тренується на базі школи № 7. Також Олександр Кінах від себе вручив окремі відзнаки за найкраще виконаний туль та за найвидовищніший поєдинок.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×