Тарас Михалик хоче проситися у «Волинь»

Тарас Михалик хоче проситися у «Волинь»

Волинь

Волинянин Тарас Михалик, який нині є гравцем московського «Локомотива» має намір залишити свій нинішній клуб. За останній сезон українець зіграв за команду лише у двох офіційних матчах і відзначився голом.

35-річний захисник розповів сайту «Чемпіонат», генеральний директор «Локомотива» Василь Кікнладзе, запропонував йому продовжити кар’єру у Катарі. Натомість українець цю пропозицію відкинув, й зазначив що єдиний можливий варіант для нього – повернення додому, зокрема у Луцьк.

«Поки конкретної розмови з кимось із «Волині» не було, приїду і поговоримо. Питання буде стояти не про фінанси, а про моє самопочуття і їхню потребу в мені», – зазначив Тарас Михалик.

Рік назад керівництво «Волині» розглядало варіант підсилення досвідченим гравцем «Локомотива». Однак тоді Тарас Михалик вирішив залишитися у Москві.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×