Троє волинян задекларували мільйонні доходи

Троє волинян задекларували мільйонні доходи

Волинь

Доходи за 2017 рік, що перевищують мільйон гривень, вже задекларували троє волинян, - інформує прес-служба ДФС у Волинській області.

Один із декларантів – мільйонерів прозвітувався про 6,9 мільйона гривень минулорічних доходів від продажу майна. Оскільки такий дохід оподатковується за ставкою 5 відсотків,то бюджет додатково отримає 344,5 тисячі гривень ПДФО та 103,4 тисячі гривень військового збору.

 «Понад півтори тисячі волинських декларантів вже відзвітувалися про отримані торік доходи,- зазначає начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук. Визначені до сплати декларантами 1,9 мільйона гривень ПДФО стануть додатковим фінансовим ресурсом для держави і громад у вирішення соціального –економічних питань, а військовий збір буде спрямовано для підтримки національної армії.

Подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи потрібнодо 1 травня 2018 року

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!