Триває відбір кандидатів до Молодіжної ради міста Луцька

Триває відбір кандидатів до Молодіжної ради міста Луцька

Волинь

Основна мета створення Молодіжної ради- взаємодія активної молоді із виконавчими органами міської ради, можливість впливати на процеси, які відбуваються у молодіжному середовищі нашого міста. Членами Молодіжної ради можуть стати учні загальноосвітніх навчальних закладів, студенти вищих навчальних закладів І-ІІ та ІІІ -ІV рівнів акредитації. про це інформує відділ інформаційної роботи міської ради.

Днями відбулося засідання комісії з відбору кандидатів до Молодіжної ради міста Луцька за участі заступника міського голови Костянтина Петрочука. Під час засідання члени комісії заслухали трьох кандидатів, які бажають поповнити ряди активної молоді у складі Молодіжної ради. Усі вони- студенти Волинського коледжу Національного університету харчових технологій.

Потому відбулися настановчі збори за участі представників міської влади та усіх учасників конкурсного відбору. Потенційним членам Молодіжної ради розповіли про основні напрямки її діяльності, можливості, фінансову та інформаційну підтримку.

   

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!