Центр нового формату з’явився у Нововолинську

Центр нового формату з’явився у Нововолинську

Волинь

У Нововолинську відкрили сервісний центр МВС. Послугами центру нового формату уже  скористалися близько 20 нововолинців, мешканців сусідніх районів і навіть областей, зокрема, Львівщини, – повідомляють на сайті Нововолинськ.com.ua .

Послуги з реєстрації авто, видачі та зміни посвідчення водія, довідок про несудимість відтепер можна отримати у новому та сучасному сервісному центрі.

Сервісний центр МВС нового формату обладнаний електронною чергою, сучасною інформаційною системою та планшетом для оцінки якості обслуговування. Працює термінал оплати послуг на місці, передбачений дитячий куточок для найменших відвідувачів та зона буккросингу.

Надворі для відвідувачів встановили лави із сонячними батареями та виходами для підзарядки гаджетів. Офіційне відкриття сервісного центру планують вже у вересні.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×