Ціни на рекламу у Луцьку – найвищі: рекламісти позиватимуться

Ціни на рекламу у Луцьку – найвищі: рекламісти позиватимуться

Волинь

З 1 січня тариф за тимчасове користування місцями, де можна розмістити рекламу зріс на 77 %. Згідно з рішенням виконкому з 1 березня зросте ще на 49 %. Така цінова політика міськради не сприймається рекламістами Луцька. Вчергове вони зустрілися з представниками влади міста, аби обговорити вартість послуги. Про це пише видання «Волинь24».

Керівник рекламного підприємства «Факторія» Світлана Свирида стверджує, що депутати Луцької міської ради запустили механізм знищення рекламного бізнесу. Пані Світлана вважає, що рішення про підвищення вартості реклами на білбордах у Луцьку – прийняли незаконно.

«Як можна маніпулювати свідомістю людей і казати, що гроші з реклами йтимуть на будівництво школи №27? Чому рішення про дорожчання реклами на бордах приймається ввечері 20-го числа, а вже вранці 21-го голосується? Вони просто знищують малий і середній бізнес», - обурюється пані Світлана. 

Також вона порівняла ціни реклами у Луцьку із вартістю реклами в інших містах України. Так, коли максимальна ціна у Черкасах становить 1135 гривень, у Кропивницькому 786, а у Хмельницькому 630 гривень, то у Луцьку, після підвищення вартості, максимальна вартість реклами становить більше 7 тисяч гривень. 

Представниця рекламного підприємства додає, що звернеться в Антимонопольний комітет, в службу експертної оцінки бордів у Луцьку, крім того, напише в адмінсуд та господарський суд, аби досягти справедливості та довести незаконність рішення виконавчого комітету.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!