Цього року «Волиньгаз» встановить безкоштовно 5 тисяч лічильників

Цього року «Волиньгаз» встановить безкоштовно 5 тисяч лічильників

Волинь

ПАТ «Волиньгаз» в 2015 році направить на інвестиції 28,1 мільйона гривень на реконструкцію та капітальний ремонт газотранспортної системи області, виконання заходів спрямованих на зниження втрат газу.

Так, як повідомляють у прес-службі підприємства, заплановано провести заміну 3,53 кілометра та капітальний ремонт 1,02 кілометра розподільних газопроводів, пофарбувати 6 газопроводів-переходів через водні перешкоди загальною протяжністю 0,520 кілометра.

Для дотримання безперебійного та безаварійного газопостачання, інвестпрограма передбачає реконструкцію 88 газорозподільних пунктів. Зокрема, йдеться про оснащення 19 об’єктів сучасними системами контролю за роботою газового обладнання, ремонт 55 станцій станцій катодного захисту. Також будуть проведені капремонти 12 будівель газорегуляторних пунктів та заміну огорожі 12 споруд на газопроводах. Заплановано здійснити заміну морально-застарілого обладнання, а саме засувок на розподільних газопроводах в кількості 24 одиниці.

Інвестиційною програмою також передбачені кошти на безкоштовне встановлення приладів обліку газу для населення, яке використовує природний газ, на суму 6,64 мільйона гривень. При освоєнні даних коштів буде встановлено близько 5 тисяч газових лічильників.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!