У 60 років волинянин отримав подарунок – дев’ять братів і сестер й дізнався своє перше ім’я

У 60 років волинянин отримав подарунок – дев’ять братів і сестер й дізнався своє перше ім’я

Волинь

Ця історія гідна роману або екранізації у кіно. Володимира Веселуху із Рудки-Козинської Рожищенського району на Волині відшукала велика родина. Від нього рідна мама Людмила Омелянчук відмовилася, через те, що хлопчик народився від неповнолітнього. Анатолія, так малюка назвали після народження, всиновила Надія Веселуха з Рудки-Козинської і назвала його Володею.

Людмила Омелянчук свою страшну таємницю молодості нікому не відкривала. Бог дав жінці ще дев’ять дочок і синів. Готуючись відійти у кращий світ вона покликала до себе всіх і, помираючи, шепотіла: «У мене десятеро дітей». Пізніше сини і дочки від людей у селі дізналися, що справді у їхньої матері був ще один хлопчик. На його пошуки родина потрапила 10 років.

Деталі цієї неймовірної історії читайте у завтрашньому номері нашої газети.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!