У дитячому садочку Володимира-Волинського відкрили інклюзивну кімнату. ФОТО

У дитячому садочку Володимира-Волинського відкрили інклюзивну кімнату. ФОТО

Волинь

Вчра, 11 травня 2018 поку, у Володимир-Волинському садочку №7 “Волиняночка” урочисто відкрили так звану “сенсорну кімнату” для діток з особливими потребами, - інформує "Буг"

За словами завідувача закладу Лариси В’яльцевої, потреба у такій кімнаті дійсно була великою, бо виховання особливих діток у простих кабінетах не дає того результату, який би хотілося бачити.

У новоствореній сенсорній кімнаті є піщана дошка для малювання, рельєфна скеля, світлолампа, басейн з іграшками та багато усіляких необхідних речей. Аби створити таку кімнату знадобилося більше 70-ти тисяч гривень. Їх для потреб садочку виділили з міського бюджету.

За словами першого заступника міського голови Ярослава Матвійчука, який був присутній на заході, у місті нараховується близько 160-ти дітей з особливими потребами. Для них потрібно створювати необхідні умови, тому  ініціативу вихователів створити інклюзивну кімнату радо підтримали.

 

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!