У Ковелі може постати ще один пам’ятник

У Ковелі може постати ще один пам’ятник

Волинь

У Ковелі пропонують створити меморіальний комплекс на місці розстрілу та поховань близько 20 тисяч ковельчан та військовополонених. Про це йдеться в колективному  запиті депутатів обласної ради, -повідомляє прес-служба облради.

" Вже 74 роки десятки тисяч людських останків не знаходять місця останнього спочинку. Варварським розграбуванням піску та роздача під забудову територій, де проводилися розстріли, призвели до того, що людські рештки розкидані під відкритим небом, разом із ґрунтом та піском розвозяться на будови, на могилах будуються будинки. Це жахіття необхідно зупинити та віддати останню шану загиблим. Для порівняння: поряд знаходиться Польське кладовище, що відноситься ще до часів Першої Світової війни. Воно є впорядковане та доглянуте. Це є прикладом, як європейські нації відносяться до своєї історії та пам’яті до трагічних сторінок у житті народу, - йдеться у запиті.

 Депутати пропонують: створити тимчасову контрольну депутатську комісію облради з метою вивчення та забезпечення створення меморіального комплексу, доручити постійній комісії обласної ради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією  провести перевірку фактів розкрадання піску з місця ймовірного розстрілу близько 20 тисяч ковельчан та військовополонених . Запит  підтримала більшість ради. Сесійне рішення спрямоване голові  обласної ради  для розгляду і вирішення по суті.
 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!