У Ковелі  незабаром з’явиться барбершоп

У Ковелі незабаром з’явиться барбершоп

Волинь

Ковельчан, які захочуть привести в порядок не лише свою шевелюру, але й бороду, незабаром запросить у салон підприємець Наталія Шевченко.  Жінка планує надавати перукарські послуги бородатим чоловікам і для цього перемогла у конкурсі «Кращий бізнес-проект». Про це повідомляє  Про Ковель.Задля стимулювання бізнес-ідей  серед підприємців Ковеля та з метою подальшого розвитку малого та середнього бізнесу міськрайонний центр зайнятості ініціював спільно з міською радою  конкурсу «Кращий бізнес-проект».

Він тривав півтора місяці.  За словами директора центру зайнятості Ігоря Приймака, конкурсна комісія до фіналу допустила  роботи 6 підприємців, ідеї яких членам журі видалися найцікавішими. Призовий фонд становив 30 тисяч гривень. Гроші були виділені з міського бюджету і відзнак було лише дві. Сертифікат за зайняте друге місце на суму 10 тисяч гривень отримала підприємець Наталія Шевченко. Вона представили цікаву роботи на тему «Барбершок – перукарня для чоловіків».  А сертифікат на суму 20 тисяч гривень за зайняте перше місце отримала підприємець Олена Шилік. Її робота «Реставрація виробів з дерева» була оцінена найвищими балами.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!