У Ковелі Тараса Шевченка одягли у вишиванку

У Ковелі Тараса Шевченка одягли у вишиванку

Волинь

Сьогодні у Ковелі презентують гігантську вишиванку, робота над якою тривала рік і над створенням якої працювало понад 2500 людей. Про це йдеться на офіційному сайті міської ради.
Проект "З Батьківщиною в серці", ініціатором та організатором якого є ГО “Велика ідея”, стартував на День Незалежності торік 24 серпня. Впродовж року над створенням вишиванки працювали 26 трудових колективів та 15 загальноосвітніх шкіл Ковельщини, а також патріоти України з Нововолинська, Луганської, Донецької, Одеської, Львівської, Київської областей, гості з Італії, Великої Британії та США,
Вражають  розміри традиційного українського вбрання - на виріб пішло аж 36 метрів тканини, а головна частина вишиванки (маніжка) має розміри 180 на 80 см. Пояс - 8 метрів.
Дизайн розроблявся у Львові. Спочатку вишивання планувалося гладдю, відтак, на ній є частини у різних техніках. Головні вишивальниці проекту "Вишиваємо з Батьківщиною в серці" Ніна Габрилевич (ГО "Союз українок") і Ольга Руднік. 

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×