У Ковельській лікарні  відкриється  сучасне відділення інтервенційної радіології

У Ковельській лікарні відкриється сучасне відділення інтервенційної радіології

Волинь

 У Ковельській центральній районній лікарні завершили  монтаж нового обладнання, закупленого у рамках реалізації Субпроекту «Вдосконалення медичної допомоги хворим на хвороби системи кровообігу у Волинській області». Про це повідомляє Про Ковель з посиланням на сторінку   Ковельського МТМО у Фейсбук.

Фахівці фірми «Canon», яка поставила у медзаклад ангіографічну систему (рентген) Infinix-i Core+ INFX-8000V/G3 виробництва Toshiba (Canon) вартістю понад 600 тисяч доларів, вже встановили техніку.

За словами  головного лікаря Ковельського МТМО Олега Самчука, ця апаратура дозволяє проводити рентгенологічне дослідження судин і виявити вади у розвитку чи пошкодження. Щодо покращення надання допомоги кардіохворим, то ангіограф допоможе лікувати інфаркти та інсульти, встановлювати стенти пацієнтам. У медзакладі готували і приміщення, і фахівців, які пройшли необхідні навчання з підвищення кваліфікації. Презентація ангіографа запланована на 19 жовтня.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!