У Луцькому прикордонному загоні- офіцерське поповнення

У Луцькому прикордонному загоні- офіцерське поповнення

Волинь

7 випускників Національної Академії Державної прикордонної служби України прибули для подальшої служби до Луцького прикордонного загону. Про це повідомляє Волинська правда з посиланням на прес-службу Луцького прикордонного загону.

Усі офіцери, серед них  одна жінка, вже призначені на початкові офіцерські посади та будуть проходити  службу в підрозділах охорони державного кордону білоруської ділянки. За кожним випускником закріпили офіцера – наставника, який протягом  першого року їх служби буде допомагати в становленні на посаді та ділитися  практичним досвідом.

Молоді офіцери побували на пунктах пропуску , ознайомилися з особливостями ділянки державного кордону відділу прикордонної служби, а також організацією здійснення прикордонного контролю. Для пізнання краю побували на екскурсії в Музеї Волинської Ікони, Святотроїцькому кафедральному соборі,  мали можливість ближче ознайомитись з історією міста Луцьк.

 

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×