У луцькому університеті щойно відкрили військову кафедру і одразу почали брати хабарі

У луцькому університеті щойно відкрили військову кафедру і одразу почали брати хабарі

Волинь

Співробітники Служби безпеки України викрили на хабарах завідувача військової кафедри Луцького національного технічного університету. Її робота відновлена тільки з минулого навчального року.

Як зазначають у прес-службі УСБУ у Волинській області, полковник системно вимагав від студентів гроші за успішне складання державних іспитів та видачу військового квитка офіцера запасу. Розмір «данини» складав від двохсот до п’ятисот доларів США з кожного. Оперативники спецслужби затримали зловмисника на робочому місці під час одержання двохсот американських доларів – другої частини неправомірної вигоди. Раніше співробітники СБУ задокументували отримання завідувачем кафедри першої частини хабара у розмірі сто доларів США.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!