У Луцькому замку – свято та концерт від Програми «Польща-Білорусь-Україна»

У Луцькому замку – свято та концерт від Програми «Польща-Білорусь-Україна»

Волинь

 2 червня, у суботу, в Луцькому замку відбудеться святкування 15-річчя Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна. На відвідувачів чекають: 15.00 - Презентація можливостей Програми, майстер класи з ремесел, 18.00- Концерт гуртів LOS COLORADOS , JoryjKłoc, ФІОЛЕТ.Вхід на захід – безплатний. Захід співфінасується з коштів ЄС, -повідомляє прес-служба міської ради. 

Програма Транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна святкує своє 15-річчя. З цієї нагоди у всіх регіонах трьох країнах відбудуться святкові заходи, на яких можна буде більше дізнатися про польсько-білорусько-українське транскордонне співробітництво, а також ознайомитися з культурою прикордоння.Програма Польща-Білорусь-Україна фінансується ЄС у рамках Європейського Інструменту Сусідства (ЄІС) і є  найбільшою з програм ЄІС ТКС на сухопутних кордонах ЄС.

165 млн. євро буде виділено у Програмному періоді 2014-2020 на проекти, спрямовані на захист і промоцію культурної та природної спадщини, покращення транспортної інфраструктури регіонів, вдосконалення роботи пунктів перетину кордону, а також розвиток охорони здоров'я та безпеки.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!