У Луцькому зоопарку діти учасників АТО посадять овочевий город

У Луцькому зоопарку діти учасників АТО посадять овочевий город

Волинь

20 травня компанія Syngenta в Україні за підтримки Луцької міської ради запрошує мешканців та гостей міста  до спільної висадки  овочевого городу в рамках соціально-освітнього проекту «ОгоРодина». Назва ініціативи походить від слів «родина» і «городина». З давніх часів вважалося, що родина, яка шанувала працю на землі, завжди мала гарний врожай і запашний хліб на обідньому столі. Тому проект акцентує увагу на важливості взаємозв’язку екології, сільського господарства і аграрного бізнесу.

Отож, компанія Syngenta в Україні закупила інвентар, насіння та розсаду, а у зоопарку визначили територію для посадки городу. До участі в проекті відібрали 35 сімей учасників АТО, які влітку доглядатимуть за висадженими рослинами. Варто зазначити, що діти, які візьмуть участь у проекті, впродовж літа  відвідуватимуть Луцький зоопарк безплатно.

Проект передбачає висадку овочевого городу, творчий майстер-клас, ігри та розваги для дітей. «ОгоРодина» створює простір, що надихає на радість спілкування з природою, навчає отримувати  задоволення від роботи на землі. А найголовніше – цікаво і корисно провести час у колі рідних у єднанні з природою в межах міста.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!