У Луцьку діти, яким понад 14 років,  платитимуть за проїзд в автобусі як дорослі

У Луцьку діти, яким понад 14 років, платитимуть за проїзд в автобусі як дорослі

Волинь

Сьогодні  (18 липня) таке рішення прийняв  виконавчий комітет Луцької міської ради,   виклавши пункт 2 у такій редакції: “Для учнів загальноосвітніх шкіл віком від 6 до 14 років встановити вартість проїзду у автобусах на міських маршрутах загального користування у розмірі 2,00 грн за одну поїздку, за наявності учнівського квитка”. Тобто, діти старші 14 років платитимуть за проїзд повну вартість, -повідомляє прес-служба міської ради.

Можливість скористатись правом на пільговий проїзд просили також представники студентства, посилаючись на відповідну постанову Кабміну, проте їм у цьому відмовили.

Перший заступник міського голови Григорій Недопад так це пояснив:

“У нас в місті є соціальний транспорт – тролейбуси, який є дійсно пільговим і яким можуть скористатись усі пільгові категорії. На жаль, маршрутні транспортні засоби – це приватний перевізник, який не може покласти такі видатки на свої плечі”.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!