У Луцьку нагородили переможців «Європейської олімпіади»

У Луцьку нагородили переможців «Європейської олімпіади»

Волинь

У конкурсі  “Європейська олімпіада - 2018”, що сьогодні (19 травня) відбувся у  Луцьку,  змагалися 37 учасників,  нагородження переможців відбулося на Театральному майдані обласного центру, -інформує прес-служба міської ради.

Кілька років поспіль перемогу традиційно отримували школярі обласного центру,  цього року диплом переможця повезе додому Міхал Ворек з міста Жешув Республіки Польща.  Друге місце отримав Станіслав Дащенко - учень Луцької загальноосвітньої школи №25. Ще один гість з Любліна (Республіка Польща) Міхал Пранагаль здобув почесне третє місце. 
“Європейська олімпіада” - це можливість дітям дізнатися більше про культуру, традиції та життя країн Євросоюзу, з якими нас пов’язуть давні партнерські відносини. Приємно відзначити, що Луцьк давно здійснює проєвропейську діяльність. Результатом стала третя з чотирьох важливих нагород Парламентської Асамблеї Ради Європи - Щит Честі, якою минулого року відзначене наше місто. Це досягнення не лише Луцької міської ради, а й усіх лучан, які щодня працюють на благо рідного міста, а також наших закордонних партнерів.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!