У Луцьку  пасажири оплачуватимуть  проїзд картками

У Луцьку пасажири оплачуватимуть проїзд картками

Волинь

В обласному центрі Волині  перейдуть на автоматизовану систему оплати за проїзд у маршрутках та тролейбусах. Про це йшлося сьогодні,  26 вересня під час сесії міської ради.

Реалізувати програму планують протягом 2018-2019 років. На це необхідно 48 500 тис. грн.

Начальник управління транспорту та зв’язку Володимир Степанов розповів, що 27 та 28 вересня у Луцьку проведуть громадські слухання з цих питань.

Він повідомив, що завдяки автоматизованій системі вдасться отримати повну та достовірну інформацію про пасажирські перевезення та «вивести з тіні» фінансові надходження перевізників.

Крім того, завдяки автоматизації оплати управління отримуватиме об'єктивні дані про пасажиропотік для формування тарифу на проїзд у громадському транспорті. 

Пасажири розраховуватимуться картками та не контактуватимуть  із кондукторами. Рахунок картки можна буде поповнити у зручний час. Крім того, діятимуть проїзні документи. Програма поширюється винятково на маршрути в межах Луцька.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!