У Луцьку перед пішохідними переходами з’явилися попереджувальні знаки

У Луцьку перед пішохідними переходами з’явилися попереджувальні знаки

Волинь

Луцьк долучився до Всеукраїнської акції «Відповідальний пішохід». Її мета- привернути увагу пішоходів до дотримання елементарних правил під час переходу проїзної частини.
Патрульні поліцейські спільно з членами міжнародної асоціації "Ренесанс" за допомогою спеціально виготовлених трафаретів нанесли фарбою  великі попереджувальні зображення та написи перед пішохідними переходами,- пише  Конкурент.

" Біля пішохідних переходів малюють такі малюнки, як "Подивись праворуч", "Зніми навушники", "Візьми дитину за руку", щоб пішоходи так, як і водії знали, що у них також є правила, вони відповідальні за своє життя і були обережними, коли підходять до дороги", – розповіла про акцію інспектор зі зв'язків з громадськістю Ольга Шмігель.

Акція проводитиметься біля регульованих та нерегульованих пішохідних переходів з обох сторін, де найбільше скупчення пішоходів та підвищений рівень ДТП.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×