У Луцьку презентували книгу про Волинь  в Українській  революції

У Луцьку презентували книгу про Волинь в Українській революції

Волинь

У  Волинському краєзнавчому музеї презентували  монографію доктора історичних наук, професора, проректора з науково-педагогічної роботи та моніторингу якості освіти Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти Олександра Дем’янюка «Волинь в Українській революції: доба Української Центральної ради». Спеціально до події у музеї було розгорнуто пересувну фотодокументальну виставку «100 років боротьби: Українська революція 1917–1921 років», -повідомляє Музейний простір Волині.

У книзі висвітлено різні аспекти розвитку Волинської губернії під час доби Української Центральної Ради та Української Народної республіки: зміни у житті пересічних волинян, перебіг військово-політичних подій, перебування керівництва УНР на Волині та історії волинян, які були серед провідників революційних подій у березні 1917-го – квітні 1918-го років тощо. Олександр Дем’янюк зазначив, що це лише перший том його дослідження історії Волині в роки Української революції. Попереду – том ІІ, про Волинь під владою Гетьманату Павла Скоропадського та том ІІІ, про Волинь в часи Директорії УНР.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!