У Луцьку створять виїзну бригаду хоспісу

У Луцьку створять виїзну бригаду хоспісу

Волинь

Ммультидисциплінарна виїзна бригада паліативної допомоги буде створена  у Луцькому центрі первинної медико-санітарної допомоги №1, але обслуговуватиме все місто, -інформує Волинський обласний центр здоров’я у Фейсбук.

У складі бригади будуть лікар, медична сестра, соціальний працівник та духівник (який виїжджатиме за бажанням пацієнта). Паліативна допомога входить до переліку гарантованих, оплачуваних державою послуг на первинному рівні, затверджених Міністерством охорони здоров’я.

 “Проте, - зазначила під час круглого столу, присвяченого проблемі надання паліативної допомоги в області Тетяна Князькова, завідувачка інформаційно-аналітичного відділу при управлінні охорони здоров’я Луцької міської ради, координатор паліативного напрямку в обласному центрі, - сімейним лікарям необхідні додаткові спеціальні навички та знання, наприклад, щодо запобігання і лікування пролежнів. Бригада допомагатиме пацієнтам та їхнім родинам пережити важкі етапи життя. Лікуванням больового синдрому займатимуться фахівці сімейної медицини, а специфічною допомогою, симптоматичним лікуванням — фахівці мультидисциплінарної виїзної бригади”.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!