У Луцьку створюється  «Прозорий офіс»

У Луцьку створюється «Прозорий офіс»

Волинь

У Луцьку створили центр соціальних послуг «Прозорий офіс», що  діятиме в приміщення РАЦСу. Відповідне рішення депутатський корпус Луцькради прийняв на сесії 5 червня, -повідомляє ВолиньPost.

Заклад створюють, аби комплексно вирішувати питання соціального напрямку та надавати повний пакет соцпослуг лучанам в одному приміщенні, з врахуванням потреб людей з обмеженими фізичними можливостями.

Таким чином, планують спрощення процедури отримання послуг у сфері соціальної політики та поліпшення якості їх надання. Окрім того, завданнями центру будуть впровадження автоматизованого документообігу, оперативність у вирішенні питань надання послуг, інформування про вимоги та порядок надання послуг у сфері соціальної політики та власне одержання базового пакету послуг соціального характеру за різними напрямами.

Установа буде постійно діючим робочим органом Луцькради. Тут надаватимуть послуги у сфері соціальної політики департаментом соціальної політики, службою у справах дітей, Луцьким об'єднаним управлінням Пенсійного фонду України Волинської області, Луцьким міським центром зайнятості, управлінням соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Луцька, департаментом сім'ї, молоді та спорту, Луцьким міським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування у Волинській області.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!