У Луцьку у патрульної поліції з’явиться свій спецпідрозділ

У Луцьку у патрульної поліції з’явиться свій спецпідрозділ

Волинь

Невдовзі в обласному центрі розпочне службу підрозділ тактико-оперативного реагування Патрульної поліції. Нині 15 майбутніх його бійців, серед яких 2 жінки, проходять завершальні етапи підготовки. Усі вони пройшли спеціальний відбір з числа патрульних поліцейських, зазначають у прес-службі патрульної поліції Волинської області.

Майбутні спецпризначенці мають посилену фізичну підготовку, відпрацьовують прийоми рукопашного бою та різні сценарії затримання порушників. Також вони здобувають специфічні тактичні навички, зокрема й щодо охорони громадського порядку під час масових заходів – це й буде основна робота майбутнього підрозділу. У дні, коли масових заходів не буде, поліцейські працюватимуть над фізичною підготовкою, а також допомагатимуть патрульним екіпажам під час складних випадків та затримань. Командир підрозділу також у Львові пройде додаткове навчання за участі американських інструкторів.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!