У Луцьку виклики до патрульних ставлять на чергу, бо бракує кадрів

У Луцьку виклики до патрульних ставлять на чергу, бо бракує кадрів

Волинь

Сьогодні Волинська обласна рада заслухала звіт начальника ГУПН у Волинській області Петра Шпиги. Генералу довелося вислухати чимало нарікань на роботу патрульної поліції у Луцьку. Мовляв перший рік її присутність була помітна у місті, а нині цього немає.

Петро Шпига підтвердив, що нині є проблема з оперативністю опрацювання викликів. Якщо на старті роботи Управління патрульної поліції у Луцьку місто обслуговували 12 екіпажів, то нині працюють всього 3-4. Все тому, що близько 50 відсотків патрульних першого набору звільнилися з тих чи інших причин. Тож і справді, коли наплив повідомлень від громадян великий, виклики ставлять на чергу.

За словами Петра Шпиги, у березні ця ситуація має вирівнятися. Адже нині триває навчання чергової групи нових патрульних.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!