У Луцьку визначаються, якою  має бути територія Старого міста

У Луцьку визначаються, якою має бути територія Старого міста

Волинь

На розгляд громадськості представили проекти концепції облаштування території в межах Старого міста, прилеглої до Луцького замку. Про це інформує прес-служба міської ради.

Під час оперативної наради начальник управління містобудування та архітектури Веніамін Туз поінформував присутніх про Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на кращу концепцію облаштування території в межах Старого міста, прилеглої до Луцького замку.

Конкурс  завершився  01 жовтня 2018 року.Було подано 5 конкурсних проектів. Їх  виставлено для обговорення громадськості в малому залі Галереї мистецтв (вул. Лесі Українки, 24-а).

Для визначення кращого конкурсного проекту в листопаді  відбудеться засідання конкурсного журі. До його складу  увійшли архітектури, члени Національної спілки архітекторів України, історики, науковці.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×