У Луцьку визначилися із першим дзвоником

У Луцьку визначилися із першим дзвоником

Волинь

У школах Луцька перший дзвінок пролунає 1 вересня, -повідомляє ВолиньPost з посиланням на слова начальника управління освіти Зіновії Лещенко.
За її словами, майже усі школи Луцька працюють за шестиденним графіком. Тож якщо свято призначили б на 3 вересня, діти одразу мали би повноцінний робочий день.
"Ми вивчили це питання з директорами шкіл, які спиралися на думки батьків і педагогів. Ті вирішили, що свято першого дзвоника ліпше проводити 1 вересня. Перший урок - це урок мрій, тому батьки разом з дітьми матимуть час побути разом, помріяти, погуляти десь у парку", - відзначила посадовиця.

До слова, цього року  у Міністерстві освіти заявили, що рішення про проведення свята першого дзвоника - 1 вересня чи 3 вересня - приймає кожен навчальний заклад індивідуально.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×