У Луцьку з’явилася нова сміттєсортувальна лінія

У Луцьку з’явилася нова сміттєсортувальна лінія

Волинь

У Луцьку на вулиці Трункіна завершили будівництво сміттєсортувальної лінії побутових відходів з пакувальними пресами. Про це повідомляє Конкурент з посиланням на Луцьку міську раду.

На будівництво у бюджеті міста на 2018 рік передбачено 6 мільйонів гривень. Вже зроблений майданчик під сміттєсортувальну лінію загальною вартістю  млн 416 тисяч гривень. Окрім цього, придбали та встановили прес для ущільнення відсортованої сировини з перфоратором для ПЕТ-пляшок вартістю 810 тисяч гривень, автомобільні ваги, вартістю 316 тисяч гривень. Під ваги виконали фундаментні роботи, вартістю майже 400 тисяч гривень.

Для того, аби запустити лінію на повну потужність, не вистачає достатньої подачі електроенергії. Також потрібно встановити ангари над лінією з пакувальними пресами і майданчиком для вивантаження твердих побутових відходів. Нині сміттєсортувальна станція працює в тестовому режимі. Виробило та змонтувало лінію підприємство Hammel Ukraina. Будівельні роботи виконав “Луцькспецбуд”.

Станція буде розвантажувати полігон твердих побутових відходів у селі Брище та сортувати суху фракцію ТПВ для подальшої її переробки.

 

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!