У Луцьку -за безготівкові благодійні внески у закладах освіти

У Луцьку -за безготівкові благодійні внески у закладах освіти

Волинь

Жителі обласного центру Волині вимагають у влади міста заборонити у навчальних закладів усіх рівнів збір «благодійних» внесків готівкою і перевести їх у правове поле.

Відповідну петицію розмістила у понеділок, 2 липня, на сайті ЄСМП Марія Шабала, -пише Район.Луцьк.

Від імені батьківської громади Луцька вона звернулась до міської ради та Управління освіти міста з тим, аби влада заборонила усім учасникам навчального проценсу – адміністрації, педколективу, батьківському комітету, піклувальній раді, батькам і учням – збирати гроші готівкою.

Зокрема, переконана авторка петиції, необхідно заборонити збір коштів на покращення матеріально-технічної бази закладу, на подарунки і на платне репетиторство, «яке відбувається у стінах закладу».

При цьому лучанка наголосила, що батьківська громада, чию думку вона висловлює, не проти благодійний внесків як таких, а лише вимагає перевести їх у правове поле. Тобто, по-перше, усі кошти мають вноситись у безготівковій формі на рахунок освітнього закладу з обов'язковим зазначенням цільоаого призначення. А по-друге, має існувати сувора публічна звітність, яку будуть щомісячно розміщати на сайтах закладів освіти.

Марія Шабала також нагадала, що подібні рішення вже прийняли у деяких містах, зокрема, у Києві, Львові, Івано-Франківську тощо, і закликала підтримати «Нову українську школу».Станом на 2 липня петицію підписали 9 осіб з 300 необхідних.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!