У Луцьку започатковується  благодійна акція «Щаслива Десятка»

У Луцьку започатковується благодійна акція «Щаслива Десятка»

Волинь

Небайдужих лучан закликають долучитися до благодійного флешмобу на підтримку онкохворих дітей. Взяти участь у акції «ЩасливаДесятка» закликає волинська журналістка Ольга Магас,- пише Перший з посиланням  на сторінку журналістки  у Facebook.

Жінка розповідає, що побувала в онкогематологічному відділенні дитячої лікарні, щоб зібрати коротенькі відомості про діток, які там лікуютьсях. «Вони всі без волоссячка, але з такими гарними очиськами! Вони дуже крихітні і виснажені, але такі сильні!» – пише у дописі Магас. 

«Кожен малесенький пацієнт – то окрема історія про силу і мужність. То казка про боротьбу відважних принців та принцес зі злими драконами, де в кінці обов’язково має бути хеппі енд.

Але… Під час останнього візиту дізналась, що один з пацієнтів пішов. Пішов назавжди у якусь іншу казку, де стовідсотково буде щасливим і здоровим, – продовжує журналістка. 

Але завжди є місце для чуда. Мабуть, ніде більш не вірять в нього так, як у таких стінах. Мабуть, жоден храм не чув щиріших молитв, ніж ці кімнатки. Мабуть, ніде так не потребують підтримки, як тут.

Я сиділа на лавці перед лікарнею і ревіла. Додому йти не могла. Знаєте, що найстрашніше? Що у більшості випадків про онкологію в діток дізнаються випадково. Хвороба обирає жертв за якимось дивним своїм планом. І ти не знаєш, на кого впаде її вибір. То як настільна гра – ніколи не знаєш, скільки крапочок випаде на кубику і чи не зупиниться він на твоїй клітинці».

Тому Ольга Магас запропонувала запустити #ЩасливуДесятку! Всього лише 10 гривень на потреби діток, які так вірять у чудо.

«Для однієї людини це дрібниця, а для багатьох це може стати рятівною соломинкою», – завершує журналістка свій допис.

Благодійний фонд «СТОПРАК»
поточний рахунок 26006055501466,
МФО – 303440.
КБ ПАТ «ПРИВАТБАНК».
ЄДРПОУ 37537784
Обов’язково вказуйте ПРИЗНАЧЕННЯ ПЛАТЕЖУ та ВІД КОГО («Благодійна допомога від Іванова І.І.») (для того, щоб Фонд міг прозвітуватись за використання коштів).
Якщо ви переказуєте кошти ЧЕРЕЗ ТЕРМІНАЛ Приватбанку, в Меню обирайте опцію «Внесення виручки».

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!